Російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський розкритикував результати виборів до Держдуми РФ, згідно з якими путінська Єдина Росія виявилася на першому місці, набравши трохи більше половини голосів - 54,21%.

"Віддайте законні нам мандати, у нас десять, вдавіться - візьміть вісім, дев'ять візьміть, але один залиште, майте совість, Чингісхан залишав більше, Гітлер залишав більше. Ви, що робите, Єдина Росія? Вас же прокляне весь народ наш, всі вас проклянуть, і ви будете боятися сказати, що ви з цієї партії", - сказав Жириновський.

Він пообіцяв вивезти людей по всій Росії.

"І  Путін не пішов у президенти від вашої партії. Якщо їм соромно, то нам огидно. І ви дограєтеся, ми вам іншу Болотну влаштуємо, розумієте?! Це буде інша Болотна, це не вшива інтелігенція і багатенькі вийшли, а ми виведемо людей всіх незадоволених по всій країні, якщо свавілля буде продовжуватися", - зазначив Жириновський.

"Ви (Єдина Росія, - ред.) не здатні проводити чесні вибори, оголосіть про саморозпуск і підіть геть з усіх парламентів Російської Федерації і давайте проведемо дострокові вибори і дострокові вибори президента", - підкреслив Жириновський.

На виборах в Держдуму, які пройшли 18 вересня, зафіксована рекордно низька явка в історії РФ.

Підсумки голосування наступні: до парламенту пройшли чотири партії - путінська Єдина Росія, КПРФ, ЛДПР і Справедлива Росія. Після перевірки 93% бюлетенів єдинороси набрали 54, 21% голосів, комуністи - 13,51%, партія Жириновського - 13,29%, а справедливороси - 6,19% голосів. За сумою місць, отриманих за списком і по одномандатних округах зараз Єдина Росія  може отримати конституційну більшість в парламенті - 300 місць.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне