RU

"Захопи" святого: Ватикан запустив гру, схожу на Pokemon Go видео

24.10.2018, 13:53
jesus-Go

Ватикан запустив додаток Follow JC Go, який дозволяє шукати святих на карті і веде просвітницьку роботу. Першим гравцем став папа римський Франциск. Про це повідомляє італійське видання Corriere della Sera.

Згідно з повідомленням, створена католицькою організацією гра схожа на відому Pokemon Go, але замість покемонів тут потрібно "захопити" Ісуса Христа та інших святих і персонажів з Біблії.

Крім розважальної, гра несе і освітню функцію - зловити персонажа можна тільки після відповіді на питання про нього. Коли він виявиться в eTeam (Євангелічній команді) користувача, то буде супроводжувати його під час "паломницьких подорожей".

Так само, як в оригінальній грі, Follow JC Go використовує GPS-навігацію для визначення місцезнаходження користувача.

Завдання гравців будуть виконувати як індивідуальні, так і групові. Планується, що користувачі зможуть зустрічатися поза додатком. Гра також нагадує про необхідність пити воду, їсти і молитися.

У розробку вкладено близько 500 тисяч доларів приватних інвестицій і пожертвувань. До роботи над додатком залучили 43 дизайнерів, богословів, церковних істориків та інженерів. Команда працювала 32 тисячі годин з серпня 2016 року.

Follow JC Go доступна для пристроїв на платформах iOS і Android, але поки тільки іспанською мовою. Незабаром будуть додані і інші мови.

Комментарі

Останні новини