RU

"Заберу з болем або без". Силовики Лукашенка увірвалися до квартири з протестувальниками видео

26.10.2020, 07:27
Силовики Лукашенко ворвались в квартиру в Минске (скриншот видео TUT.BY)

Силовики режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка увірвалися до квартири, де від них ховалися учасники вчорашнього протесту в Мінську. Про це повідомляє  TUT.BY.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами дівчини, яка ховалася в квартирі, хтось кинув камені в ОМОНівців, які "незрозуміло звідки взялися". Силовики у відповідь почали закидати учасників протесту світлошумовими гранатами – їх, каже демонстрантка, було дуже багато.

Після цього демонстранти побігли в найближчий під'їзд, почали дзвонити в квартири, просили їх заховати, однак не встигли зачинити двері.  До квартири увірвалися троє силовиків і почали намагатися затримувати чоловіків.

"Це вже потім мені розповіли: ОМОН вставив в двері кийок, відіпхнув господиню і зайшов", – говорить одна з тих, хто перебував в квартирі.

"Сюди йди! Баб не чіпаю, сказав! Мужики виходять! Я його заберу з болем або без болю. Вставай! (Лунає звук кийка і жіночі крики, – ред.). Прибрала руки! Газовий балончик дістати або що?" – кричить на кадрах ОМОНівець.

Демонстранти кажуть, що всього в квартирі було 20-30 учасників протесту, деяким з них вдалося сховатися, інших забирали, били палицею. Люди приблизно півтори години сиділи з вимкненим світлом і чекали, поки з-під будинку поїдуть автобуси силовиків.

"ОМОН затримав не всіх хлопців, деякі встигли сховатися за диваном і в шафі. Серед нас було троє школярів, їх силовики не забрали <...> Вже бачила свого хлопця в списках затриманих. Сподіваюся, його не битимуть", – говорить інша дівчина з квартири.

Начальник мінського управління внутрішніх справ Іван Кубраков в ефірі держЗМІ, коментуючи інцидент, стверджував, що протестувальники напали на Центральне РУВС Мінська, почали кидати каміння в силовиків. ОМОН прийняв "заходи про припинення протиправних дій" – спецзасоби та фізичну силу, сказав він.

Комментарі

Останні новини