Екіпаж 57-ї експедиції в умовах мікрогравітації продовжить роботу над сотнями експериментів в області біології, біотехнології, фізики та інших наук

Сьогодні, в 11:40 за київським часом, з космодрому Байконур в Казахстані стартує ракета-носій Союз-ФГ, яка повинна вивести на орбіту корабель Союз МС-10 з двома членами екіпажу для Міжнародної космічної станції.

Корабель відокремиться від ракети через дев'ять хвилин після старту, а зі станцією стикується о 17:45 - після чотирьох витків над планетою. Люки між кораблем і МКС відкриють ще приблизно через 1,5-2 години.

На борту корабля, який стартує - члени експедиції МКС-57/58: американський астронавт Нік Хейг і росіянин Олексій Овчінін. Станція стане їхнім домом на найближчі півроку.

Зараз в космосі знаходяться німецький командир МКС Олександр Герст з колегами Серін Ауньyoн-Ченселлор зі США і Сергієм Прокоп'євим (РФ).

Читайте також: Астронавти будуть вирощувати на орбіті коноплю

4 жовтня завершилася робота 56-ї експедиції, і троє членів екіпажу - астронавти Річард Арнольд і Ендрю Фойстел (обидва США), а також росіянин Олег Артем'єв - повернулися на Землю.

Раніше на МКС в корпусі вантажівки Союз МС-08 - такої ж, яка стартує сьогодні, відшукали діру.

Стрім:  NASA

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне