RU

Як виглядає ураган Ірма в зоні ураження стихії: відео очевидців видео

07.09.2017, 09:56
Скріншот з відеозапису NASA

Потужний ураган Ірма, який вже викликав руйнування на деяких островах Карибського басейну, сьогодні пройде по північній частині Пуерто-Ріко. На острові введено надзвичайний стан, але евакуація людей не проводиться, хоча більш ніж 1,5 млн жителів сидять без світла, якого може не бути кілька днів.

Ураган вчора обрушився на острови Антигуа і Барбуда, після чого змістився на французькі острови Сен-Бартелемі і Сен-Мартен. Від розгулу стихії щонайменше семеро людей загинули на заморських територіях Франції, ще один - на спустошеній Барбуді. На Сен-Мартені обрушилися чотири найстійкіших будівлі.

За даними метеорологів, пориви вітру Ірми сягають швидкості 295 км/год - це найсильніший ураган в регіоні за минулі 10 років, він потужніший від урагану Харві, який раніше влаштував руйнування в Техасі.

На острові Кі-Уест в штаті Флорида проводиться евакуація, в штаті оголошено режим НС.Тим часом на заході Атлантики зародилися ще два тропічні шторми, які можуть перетворитися в урагани.

Фото і відео: PTZtv, соцмережі та місцеві телекомпанії

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини