RU

Як вичитували Ципраса в Європарламенті: відео видео

09.07.2015, 14:30
Видео: ALDEGroup
В інтернеті набирає десятки тисяч лайків і шерів, і мільйони переглядів відео, на якому лідер Альянсу лібералів і демократів за Європу бельгієць Гі Верхофстадт жорстко відчитує прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса перед колегами в Європарламенті.

На відео видно хвороблива реакція Ципраса на емоційну промову оратора, яка, до слова, супроводжується бурхливими оплесками. При цьому, грецький прем'єр записує рекомендації, які дає йому Верхофстадт.

У своїй полум'яній промові бельгійський європарламентар звинувачує Ципраса в тому, що його уряд, незважаючи на гучні заяви, не доклав достатньо зусиль для виходу з кризи.

"Я обурений, що ви тільки говорите про реформи, але нічого не робите для їх реального втілення в життя! І все це триває вже п'ять років! Ми тупцюємо навколо допомоги Греції і грецьких реформ! Хочу нагадати, що це не ми повинні платити за грецькими рахунками, це доведеться робити вам і громадянам Греції!" - обурюється Верхофстадт.

Ролик з Європарламенту, опублікований на сторінці Гі Верхофстадта в Facebook, за добу набрав більше 3,5 млн переглядів і понад 60 тисяч лайків і шеров.

Відео: ALDEGroup

Читайте також:

Ципрас не з'явився на дебати з Греції - євродепутат

Антикризові пропозиції по Греції майже готові - Ципрас


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини