RU

Як під Москвою "російські штурмували Рейхстаг": відео видео

24.04.2017, 13:02
Фото: скріншот
У парку "Патріот" під Москвою пройшла історична реконструкція під гучною назвою "штурм Берліна", для якої спеціально виготовили макет Рейхстагу. Про це повідомляє російське агентство ТАСС.

"Битва" завершилася взяттям побудованої копії Рейхстагу і поставленням на його шпиль Прапора Перемоги ", - йдеться в повідомленні.

Міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу  був присутній як глядач. Крім нього за "взяттям Рейхстагу" спостерігали понад сім тисяч осіб, передає видання Коммерсант.

Політичний оглядач Коммерсант FM Дмитро Дрізе заявив, що в Німеччині обурені інцидентом, так як зараз в будівлі Рейхстагу засідає парламент країни. Крім того, в Берліні побоюються, що подібні шоу спровокують неприязнь до сучасних німців з боку росіян.

"Зовсім юнак насилу розуміє, що таке толерантність, але зате чудово розбирається, де вороги, а де наші. В цілому краще було б побудувати для реконструкції якийсь інший об'єкт. Зрозуміло, що Міноборони з гнівом відкинув претензії Німеччини. Начебто так - йдеться про минуле, але все-таки, поклавши руку на серце, між рядків читається бажання показати всім цим сучасним німцям, НАТО та іншим", - пояснив Дрізе.

Видео:  Youtube / Парк Патріот

Читайте також: Абсурд зі стрічок: в Росії будуть вчити дітей штурмувати Рейхстаг

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини