Семирічний хлопчик виграв політ над Амстердамом, але не зміг полетіти через хворобу сестри. Свій приз він отримав вже в 90-річному віці

У 1935 році нідерландська авіакомпанія KLM проводила конкурс малюнків для своїх вітрин і призом був політ над Амстердамом. Переможець скористався подарунком тільки через 83 роки, розповіла компанія в своєму блозі.

Тоді переміг семирічний Арнольд Нойхаус - йому прийшов відповідний лист від авіакомпанії. Але в родині хлопчика був карантин через те, що його сестра захворіла на скарлатину. І Арнольд не зміг скористатися своїм призом.

Арнольд зберіг лист - він показував його своїм дітям, онукам і правнукам. Внучка вирішила зв'язатися з авіакомпанією і повідомила, що її дідусь в 90-річному віці все ще може отримати свій приз.

Представники KLM приїхали до Арнольда Нойхауса на машині Ford 30-х років і привезли йому копію листа. Потім Арнольда разом з його семирічним онуком відвезли в аеропорт і все ж організували для нього політ над Амстердамом на раритетному літаку 1944 року випуску.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне