RU

Вулиці столиці Бангладеш залиті кров'ю після забою худоби видео

14.09.2016, 18:43
Фото: dhakatribune.com
Затоплені в результаті сильних дощів вулиці столиці Бангладеш Дакки забарвилися в червоний колір після масштабного забою тварин на честь мусульманського свята Курбан-байрам. Про це повідомляє ВВС.

Міські влада дозволила жителям забивати худобу тільки в спеціально відведених місцях, проте більшість городян не змогли дістатися до них через зливи. В результаті багато жителів Дакки забивали тварин на підземних автомобільних стоянках, в гаражах і провулках, а кров убитої худоби стікала на затоплені вулиці.

За даними Бенгальської служби ВВС, за останні дні в Дацці було забито близько 100 тисяч тварин. Однак городян аж ніяк не шокує видовище кривавої води на вулицях, так як в Дацці періодично трапляються повені, а масовий забій худоби відбувається щороку.

Згідно з мусульманською традицією, м'ясо убитих корів і кіз ділиться між членами сім'ї, друзями і бідняками, а тельбухи викидаються.

Багато жителів Дакки критикують столичну владу за погане облаштування дренажних систем, а також за погане інформування жителів про місця, де можна було забивати худобу в святкові дні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини