RU

ВПС Ізраїлю показали, як "стукають" по даху перед знищенням будівлі авіаударом – відео видео

18.05.2021, 08:36
Screenshot_1

Армія оборони Ізраїлю показала, як використовує тактику скидання вибухових пакетів на дахи цивільних будівель на палестинській території для попередження людей всередині, що незабаром відбудеться авіаудар, і потрібно встигнути втекти. Відео з прикладом такої практики з'явилося на акаунтах АОІ у соцмережах.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Дивіться, як ЦАХАЛ (інша, більш загальноприйнята назва АОІ, – ред.) стукає по даху, щоб очистити будинок перед тактичним ударом по силам внутрішньої безпеки ХАМАС у північній частині Гази", – підписаний ролик.

ДОВІДКА. ХАМАС – заснований у 1987-му палестинський ісламістський рух, з літа 2007 року захопив владу в Газі. Його бойове крило – бригади (батальйони) Ізз ад-Дін аль-Кассам. Не визнає право Ізраїлю на існування. Бойовики ХАМАС роками б'ють некерованими ракетами по житловим районам Ізраїлю. Рух визнано терористичним в Ізраїлі, США, ЄС, Канаді, Японії. Австралія, Британія, Нова Зеландія і Парагвай визнають терористами тільки бойовиків. У РФ, КНР, Катарі, Туреччині та низці інших країн, зокрема Україні, рух не вважається терористичним.

Читайте думку: Війна в Ізраїлі – не локальна конфлікт. Це війна цивілізацій

Крім того, військові показали нарізку з виступів лідерів ХАМАС, ідеологів палестинського радикального ісламізму і польових командирів, які в своїх заявах розпалюють ненависть до євреїв і закликають їх "вбивати, де б вони не жили".

Деякі навіть показують, як саме це робити.

ДОВІДКА. Ескалація в регіоні почалася в перших числах травня 2021-го після сутичок палестинців з ізраїльськими військовими в Єрусалимі у мечеті Аль-Акса. Формально сутички почалися через те, що суд в Ізраїлі ухвалив: у кварталі Шейх-Джаррах у арабських сімей, які проживають там десятки років, вилучать частину будинків і віддадуть їх єврейським поселенцям. Позиція суду полягає в тому, що до 1948-го вони належали цим ізраїльським сім'ям. Палестинці обурилися. З 10 до 17 травня з Гази запустили понад 3150 ракет по Ізраїлю. ВПС у відповідь нанесли понад 820 ударів по сектору. У Газі стверджують, що загинуло майже 200 осіб, понад 1000 отримали поранення. Ізраїль каже щодо 10 жертв серед своїх громадян, і одного загиблого солдата.

Читайте також: Як Росія бере участь у конфлікті Ізраїлю і Палестини: сім прикладів

Комментарі

Останні новини