RU

"Ви красені": в РФ канал аплодував підвищенню зарплат депутатів видео

11.07.2017, 13:51
Фото: скріншот відео
Студія красноярського телеканалу ТВК в прямому ефірі зустріла іронічними оплесками новину про те, що депутати Законодавчих зборів Красноярського краю Росії підвищили собі зарплати в два рази - до 200 тисяч рублів. Відео опубліковано на сайті телекомпанії.

Ведучий ранкової програми Олександр Смол, повідомивши цю новину, зазначив винахідливість депутатів і почав їм аплодувати, його приклад наслідували співробітники телеканалу, які перебували в студії.

Смол привів слова одного з депутатів, який прояснив ситуацію: "Ми обговорювали цю законодавчу ініціативу на комітеті, але вона стосувалася не депутатів, а держслужбовців, керівників муніципальних підприємств, бібліотекарів, лікарів і так далі, а сталася ось така підміна понять".

"Хлопці, ви просто красені! Хотіли підняти лікарям, а підняли собі", - додав від себе ведучий.

Дивіться також: В Ірландії ведучого прогнозу погоди здуло вітром в ефірі: відео

27 квітня 2017 року повідомлялося, що російський письменник Михайло Веллер зламав мікрофон, розбив чашку і образив ведучу в ефірі телепередачі.

Відео: YouTube / ТВК


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини