RU

В Анапі козаки напали на Навального і його соратників: відео видео

17.05.2016, 14:54
Фото: twitter.com/Kira_Yarmysh

Козаки напали на опозиціонера Олексія Навального і представників його Фонду боротьби з корупцією. Це сталося в Анапі. Про це повідомила прес-секретар ФБК Кіра Ярмиш в Twitter.

За її словами, нападники чекали Навального і його соратників на підході до аеропорту Анапи. Казаків було близько 30, приблизно половина - в парадній формі, інші - в звичайному одязі.

На відео з місця подій чути, як очевидці кличуть поліцію і повторюють "що ви робите?", проте бійка не припиняється. Серед іншого козаки кричать: "Це Кубань! Наша Кубань!"

В Анапі козаки напали на Навального і його соратників: відео

Фото: twitter.com/Kira_Yarmysh

"Налетіли, не давши зняти рюкзаків, повалили. Били і чоловіків, і дівчат", - пише Навальний в Twitter.

За його словами, ведучого телеканалу "Дождь" і волонтера Фонду боротьби з корупцією Артема Торчинського "просто били ногами, поки він лежав з рюкзаком на спині".

В Анапі козаки напали на Навального і його соратників: відео

Один з ватажків козаків (фото - twitter.com/katya_abay)

Правоохоронці спостерігали за бійкою з боку. Поліція втрутилася тільки в той момент, коли нападники почали бити Торчинського, зазначає Ярмиш.

В Анапі козаки напали на Навального і його соратників: відео

Артема Торчинського побили, він лежить на землі, скроня розбита (фото - twitter.com/Kira_Yarmysh)

Як повідомляє прес-секретар Навального, волонтеру розбили скроню. До травмпункту його везли в інвалідному візку. За словами Ярмиш, звідти Торчинського забрали на швидкій "з підозрою на серце".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини