В Афганістані смертник убив двох американських військових НАТО видео

03.08.2017, 11:16
Фото: ЕРА

В афганській провінції Кандагар ісламіст-смертник на автомобілі, начиненому вибухівкою, протаранив конвой НАТО з місії Resolute Support, внаслідок чого загинули двоє американських військовослужбовців Альянсу, четверо отримали поранення. Про це повідомляє близькосхідне агентство Al Jazeera.

"Близько полудня заміноване авто атакувало колону іноземних сил в районі Даман в Кандагарі", - повідомив речник місцевої поліції Зія Дуррані.

Також в результаті атаки згоріли два бронеавтомобілі конвою НАТО.

Відео: Youtube / Radio Free Europe

Відповідальність за напад біля афганської бази швидкого реагування на території Шор-Анд взяв на себе ісламістський рух Талібан.

З жовтня 2001 року в Афганістані загинули понад 2200 американських солдатів.

Кандагар на карті країни:

В Афганістані смертник убив двох американських військових НАТО
 

Урядові сили контролюють 59,7% території Афганістану (загалом в країні 407 районів), бойовики - 11,1% (11 захоплених районів і 34 під їх сильним впливом). Майже за третину території - 29,2% - ведуться бої, або ці райони просто "покинуті" сторонами конфлікту. Близько 3 млн людей живуть на територіях, підконтрольних ісламістам (приблизно 10-а частина населення країни), 21 млн - під владою уряду.

10 травня 2017 року в НАТО розповіли, що розглядають запит військового керівництва блоку про відправку ще 4000 солдатів блоку в Афганістан. Зараз в Афганістані дислоковано, за даними НАТО, близько 8500 солдатів США, чверть з яких є спецназом для протистояння джихадистам. Всього в країні знаходяться близько 13,5 тисяч військових НАТО. В кінці 2014 року на зміну силам міжнародної збройної коаліції прийшла небойова операція Альянсу "Рішуча підтримка".

Відео: Youtube / VoA Dari

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що потрібно знати про політику, економіку, бізнес та фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю