Оголені учасниці заходу Strip and Dip викупалися в морській воді температурою 12 градусів; мета акції - збір грошей на боротьбу з раком у дітей

Понад дві тисячі оголених жінок різного віку влаштували купання на морському пляжі в Ірландії в рамках благодійної акції по боротьбі з раком у дітей і побили світовий рекорд. Про це пише видання The Independent.

2505 учасниць щорічного заходу під назвою Strip and Dip (буквально - "Роздягнися і занурся") викупалися у воді температурою всього 12 градусів на відокремленому пляжі в ірландському графстві Уїклоу.

В результаті акція, якій вже шість років, встановила новий рекорд Гіннеса з наймасовішого купання голяка - попередній був зафіксований в австралійському Перті в 2015 році, коли оголеними в воду зайшли одночасно 786 осіб.

Учасницями Strip and Dip в цьому році стали жінки, яких так чи інакше торкнулися онкологічні захворювання. Метою цьогорічного заходу було оголошено збір коштів для ірландської благодійної організації по боротьбі з дитячим раком. За останніми даними, організаторам вдалося зібрати понад 315 тисяч.

У травні 2018 року більшість жителів Ірландії підтримали на референдумі легалізацію абортів.

Фото: Instagram; відео: Independent.ie

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.