У населеному пункті, де проживають близько 2500 чоловік, немає мера-людини. Зате почесним мером тепер цілий рік там буде нубійський козел Лінкольн

Нубійський козел Лінкольн став першим почесним мером містечка Фейр-Хейвен в американському штаті Вермонт. Про цю подію, яка сталася ще 7 березня, пише агентство AssAssociated Press.

На "посаду" почесного мера Фейр-Хейвен в 2019 році "балотувалися" 16 кандидатів - собаки, коти, інші домашні тварини, в тому числі піщаний щур Кристал. Козел випередив на виборах найближчого конкурента пса Семмі: 13 голосів проти 10-ти.

Тепер протягом року Лінкольн зобов'язаний брати участь в певних публічних заходах.

У містечку з населенням близько 2500 чоловік немає мера, тільки муніципальний керуючий Джозеф Гюнтер. Він каже, що почув про подібний конкурс в штаті Мічиган і вирішив, що це непогана ідея, щоб зібрати кошти для будівництва дитячого ігрового майданчика.

Щоб проголосувати, потрібно було заплатити в бюджет $5. Охочих зробити це знайшлося небагато: зібрано всього близько $100. Гюнтер не засмучується і каже, що у акції є й інша мета: дати дітям урок місцевого самоврядування.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.