RU

У Женеві дисиденти захопили віллу дочки президента Узбекистану видео

30.12.2013, 12:21
Фото: zamondosh.com
Дисиденти, які захопили віллу дочки президента Узбекистану Гульнари Карімової в Женеві, виявили там картини, імовірно, незаконним способом вивезені з узбецьких музеїв, повідомляє Радіо Свобода.

Дисиденти, які захопили будівлю 23 грудня, зробили кілька знімків картин, прикрас Карімової, автомобіля "Бентлі", Корану XVIII століття, прикрашеного коштовним камінням.

Серед картин питання мистецтвознавців викликають роботи Чингіза Ахмарова - "Красуня", "Дівчина з дзеркалом", "Уйгурська красуня", а також полотна Рузі Чорієва та інших художників. За словами дисидентів, деякі картини навіть вставлені в музейні рамки. "Завжди купувала, купую і буду купувати  кращі картини кращих сучасників моїх в Узбекистані", - відповіла на претензії сама Карімова.

Тим часом син Льва Резнікова, чия картина "Гранат" була знайдена в будинку "узбецької принцеси", повідомив, що полотно було продано ташкентському державному музею ще в 1990 році, і права перепродажу у музею не було.

Читайте також:
Дочка диктатора: Класно дратувати людей

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси

Комментарі

Останні новини