RU

У США відкрилася Міжнародна церква канабісу видео

20.04.2017, 16:22
Фото: elevationists.org
У Денвері, США, сьогодні, 20 квітня відкривається Міжнародна церква конопель. Про це повідомляє Huffington Post.

Члени церкви відомі як Elevationists. Вони стверджують, що "духовне пізнання людини і пошук сенсу - це самопізнання, яке може бути прискорене і поглиблене ритуальним використанням канабісу".

"Ми не віримо в авторитарні структури і не сповідуємо зарозумілість пізнання Божого розуму", - сказав один із засновників церкви Лі Моллой. "У нас немає духовних лідерів або первосвящеників, ми все - первосвященики. Ми проходимо свій шлях, щоб ставати краще і віддавати громаді наші таланти і праця", - додав він.

Члени церкви називають каннабіс "священною квіткою". Моллой назвав його "даром Вселенської творчої сили".

Він стверджує, що "коли ми ритуально приймаємо каннабіс, наш розум підноситься, і ми стаємо кращою версією самих себе".

Марихуана легальна в Колорадо з деякими застереженнями. Резиденти не можуть курити або споживати рослину публічно, в тому числі в "соціальних клубах", що створило певні проблеми для організаторів церкви.

Деякі місцеві жителі висловлюють занепокоєння з приводу церкви, але члени наполягають, що у них хороші наміри.

"Ми дійсно хочемо позитивно вплинути на район Вашингтона Park West. Ми хочемо робити великі справи для спільноти", - сказав стюард церкви і один з її засновників Стів Берк.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини