RU

У Росії горів недобудований до ЧС-2018 з футболу стадіон: відео видео

14.06.2017, 13:12
Фото: скріншот

У Волгограді вранці 14 червня на стадіоні, недобудованому до чемпіонату світу з футболу, сталася пожежа. Про це повідомляє місцеве видання Советский спорт з посиланням на ГУ МНС по Волгоградській області.

У МНС уточнили, що на будівництві загорілися пінопласт і утеплювач на площі близько 100 кв.м. Над стадіоном було видно чорні клуби диму заввишки в декілька десятків метрів.

Правозахисна організація Human Rights Watch заявила, що будівельники на російських стадіонах до кубку конфедерацій 2017 року і чемпіонату світу з футболу 2018-го піддаються експлуатації і порушенням трудових прав. Зокрема, їм не виплачують або виплачують неповну заробітну плату, а також можуть затримувати виплату зарплати на кілька місяців. Також будівельникам доводиться працювати при температурі до -25°C без забезпечення спеціальних заходів захисту, роботодавці не надають їм трудовий договір, необхідний для легальної трудової діяльності.

У HRW додали, що міжнародне профспілкове об'єднання Інтернаціонал працівників будівництва і деревообробки зафіксувало 17 випадків виробничого травматизму зі смертельними наслідками на стадіонах ЧС-2018. На ряді об'єктів робочі неодноразово страйкували, протестуючи проти невиплати зарплати та інших порушень.

Читайте також: У ФІФА не бачать причин забирати у Росії мундіаль 2018 року

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини