Генерал-майор ФСБ у відставці звинуватив курсантів в зраді Батьківщині

У мережі опубліковано відео заїзду по Москві курсантів академії ФСБ на 28 чорних Mercedes Gelandewagen. Користувачі соцмереж порівнюють їх з "мажорами", які так поводяться, знімають свої заїзди на дорогих автомобілях, під час яких висовуються з вікон.

Генерал-майор ФСБ у відставці Олександр Михайлов звинуватив курсантів в зраді Батьківщині, повідомляє РЕН ТВ. Він заявив, що співробітники ФСБ не повинні викладати у вільному доступі фото і відео, на яких видно їхні обличчя. Більш того, він засудив, що молоді люди розмістили в інтернеті колективне фото, на якому написані всі прізвища випускників.

"Це взагалі зрада Батьківщині! Зрада інтересів служби в повному обсязі. Ніхто не знає, де ці пацани будуть служити. Як можна фотографії, по суті, вже співробітників ФСБ, викладати в мережу?" - обурюється Михайлов.

На його думку, половину фігурантів відео потрібно звільнити.

"Випускники їздили на Gelandewagen по Москві з порушенням правил. Половина повинна не дійти до підрозділу, повинна бути звільнена, інша половина повинна приїхати в підрозділи з доганою", - заявив Михайлов.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне