RU

У Мексиці стався найсильніший за 32 роки землетрус: відео видео

08.09.2017, 09:55
Фото: twitter.com/RenovaMidia

Сьогодні, 8 вересня, близько 7:49 ранку мексиканське узбережжя штату Чіапас струсонули потужні підземні поштовхи: за даними сейсмологів, епіцентр землетрусу був в 60 км від берега на глибині близько 35 км. Про це повідомляє CNBC із посиланням на Геологічну службу США.

За оновленими даними, магнітуда основного удару склала 8,2 бала. Землетрус в прибережному містечку Піхіхіапан відчувався як 8,0 балів.

Потужність стихії була такою, що будівлі тряслися навіть в столиці Мехіко, а люди вибігли з будинків на вулиці навіть в тисячі кілометрів від епіцентру.

Сейсмологи попередили владу про те, що існує загроза більш ніж триметрових хвиль.

Коливання стели "Ангел" в Мехіко:

У Мексиці стався найсильніший за 32 роки землетрус: відео

У Мексиці стався найсильніший за 32 роки землетрус: відео

19 вересня 1985 року о 7:18 в Мексиці стався один з найбільш руйнівних землетрусів в історії Америки, магнітудою 8,1 за шкалою Ріхтера. Він виник в Тихому океані і був викликаний розривом в тектонічній плиті Кокос. Основний удар припав на центральні і північні райони Мехіко. Згідно з офіційною статистикою, тоді загинуло близько 10 тисяч осіб, поранено 30 тисяч, і 100 тисяч залишилися без даху над головою.

Відео: Twitter / Renova

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини