RU

У Франції 15-річного підлітка підозрюють у підготовці теракту видео

12.09.2016, 13:16
Фото: ЕРА
На тлі посилених заходів безпеки через загрозу терактів у Франції затримали 15-річного підлітка, якого підозрюють у підготовці нападу в Парижі. Про це повідомляє Euronews.

За даними правоохоронців, підліток планував вчинити напад на минулих вихідних.

Французька влада підкреслює, що загроза терактів залишається максимальною. На туристичних об'єктах і в місцях масового скупчення людей ввели додаткову охорону.

"На нашій території є 1350 чоловік, які перебувають під слідством і за гратами. 293 з них безпосередньо пов'язані з терористичними угрупованнями. Тобто ми можемо вважати, - і я усвідомлюю всю серйозність цих цифр, - що зараз у Франції в поле зору зору спецслужб потрапляють приблизно 15 000 людей, тому що вони проходять процес радикалізації ", - заявив прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс.

Раніше кількість радикалізованих елементів у Франції оцінювали в 10 тисяч.

3 вересня повідомлялося, що два марокканця готували теракти у французькому Меці. Минулого тижня французька поліція запобігла двом терактам у Парижі - біля собору Нотр-Дам де Парі і на залізничному вокзалі. За даними правоохоронців, в обох випадках за бойовиками стояла терористична організація Ісламська держава.

11 вересня прем'єр Франції Мануель Вальс  попередив, що в країні в майбутньому відбуватимуться нові терористичні атаки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини