RU

У Білорусі випробували нове ракетне озброєння: відео видео

16.06.2016, 16:31
Фото: БЕЛТА
У Білорусі успішно випробували нове ракетне озброєння. Про це повідомив президент країни Олександр Лукашенко, повідомляє БЕЛТА.

"У нас сьогодні щасливий день в плані безпеки і оборони. Нашим військовим за ті гроші, які їм дали, вдалося розробити і випробувати вже сьогодні створене в Білорусі ракетне озброєння. Здійснено пуск ракетних комплексів", - зазначив Лукашенко.

За його словами, випробування нових ракет пройшли успішно. "Випробування пройшли дуже успішно. Ракети вразили ціль буквально за півтора метра від заданих цілей - перший залп. Другий залп - буквально в десяти метрах. Це ідеально. Це ракетні комплекси, створені у нас в Білорусі протягом двох років", - підкреслив глава держави.

Лукашенко також доручив прем'єр-міністру країни Андрію Кобякову розглянути питання про надання до державних нагород тих, хто вніс свій внесок в створення відповідного озброєння.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини