У США 82-річна бабуся вперше сходила на вибори і померла - WP видео

07.11.2018, 16:57
Грейсі Лу Філліпс (надане сім'єю фото - WP)

У США жінка похилого віку з Техасу вирушила з госпіталю на виборчу дільницю, щоб вперше в житті проголосувати. Про це повідомляє газета The Washington Post.

Як розповіли рідні 82-річної Грейсі Лу Філліпс, вона жодного разу в житті не ходила на вибори, оскільки вважала, що її голос нічого не вирішить. Але останнім часом тема виборів стала для неї важливою і жінка вирішила голосувати під час проміжних виборів в американський Конгрес.

Після реєстрації для участі у виборах Філліпс захворіла на пневмонію і сепсис і перебувала в госпіталі.

У четвер, 1 листопада, Філліпс пішла на вибори і вперше в житті проголосувала. За словами зятя Джефа Гріффіта, жінка віддала свій голос кандидатам від Республіканської партії.

5 листопада американка померла.

"Вона була дуже горда і щаслива. Весь час говорила, що нарешті проголосувала", - розповів Гріффіт.

Грейсі Лу Філліпс (надане сім'єю фото - WP)

Читайте також: Twitter блокував бабусю: в день пише тисячі постів про Трампа

6 листопада 2018 року в США пройшли вибори в Конгрес, на яких повністю переобиралася Палата представників, третина сенаторів, а також 36 губернаторів. У Сенат переобиралися 9 республіканців; іншими були демократи.

Попередній підрахунок показав, що в Палаті представників (нижній палаті) демократи отримали 14 з 23 місць, що дасть їм більшість і можливість контролювати ключові комітети, організовувати розслідування за роботу Білого дому.

Республіканці зберегли більшість у Сенаті (верхня палата), забравши там близько 50 місць. Це дозволить їм заблокувати можливий імпічмент президента.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса