RU

У Росії масово повідомляють про бомби, людей евакуюють: відео видео

05.02.2019, 13:43
Фото: ФАН

Сьогодні, 5 лютого, з вежі Місто столиць ділового центру Москва-Сіті в російській столиці через загрозу вибуху евакуювали всіх відвідувачів. Про це повідомляє пропагандистський ресурс РФ Федеральне агентство новин.

Невідомий заявив про мінування будівлі.

Відзначається, що ліфти були "переповнені людьми, якы панЫкують".

Також сказано, що сьогодні надійшли повідомлення про бомби в ряді навчальних закладів в столиці РФ: в Московському державному університеті цивільної авіації, Академії МНС РФ, Московському економічному інституті, Держуніверситеті із землеустрою, Міжнародному інституті економіки і права, Академії мистецтв Сергія Адріяки, Державному соціальному університеті.

Інший пропагандистський ресурс РІА Новини повідомляє про 29 об'єктыв з масовим перебуванням людей, в тому числі ТРЦ і школи Москви, де шукають бомби. Представник екстрених служб РФ сказав, що вже евакуйовано майже 3 тисячі людей.

Регіональні російські ЗМІ пишуть про хвилю "телефонного тероризму" в російському Волгограді. Там через загрозу мінування перевіряли 10 шкіл. А в місті Красногорськ евакуювали будівлю уряду Московської області.

Схожа ситуація була в Росії більше року тому. Про загрозу вибуху адмінбудівель і ТЦ заявили в 75 з 85 регіонів Росії. За оцінкою ФСБ, тільки в Москві збиток від "мінування" склав 150 млн рублів (понад 2 млн доларів).

Комментарі

Останні новини