RU

У Німеччині запустили безпілотні мікроелектробуси: відео видео

09.06.2021, 14:28
Фото: zdmira.com

У трьох містах Німеччини (Хоф, Кронах і Рехау) запустили безпілотні мікроелектробуси, побудованих компанією Navya. У проєкті беруть участь залізниці Німеччини (Deutsche Bahn) і ще дев'ять компаній. Про це пише видання Залізниці світу.

У кожному з трьох міст курсують по два безпілотних шаттла. У Рехау вони обслуговують тільки працівників підприємства REHAU, а в Хофі і Кронасі вони працюють як громадський транспорт, експлуатуються DB Regio Bus (дочірня компанія DB) і тому доступні всім бажаючим.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Мета проєкту полягає в випробуванні інноваційної транспортної системи і у відпрацюванні нових комерційних моделей. Проєкт підтримує міністерство транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини.

У Хофі розташований диспетчерський центр, в якому передбачений контроль всіх безпілотних мікроавтобусів. Вивчається також можливість дистанційного керування цими транспортними засобами за необхідності, тому що поки законодавство Німеччини цього не допускає.

Також триває навчання нейронних мереж, що входять до складу системи штучного інтелекту, з метою підвищення надійності розпізнавання пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Комментарі

Останні новини