RU

У Москві поліцейський побив чоловіка на очах у дружини і сина видео

20.08.2018, 15:45
Фото: скриншот с видео

В інтернеті опубліковано відео, як поліцейський в московському аеропорту Домодєдово б'є чоловіка на очах у його дружини та дитини.

Інцидент трапився вчора, 19 серпня, повідомляє Дождь.

За інформацією російських ЗМІ, поліцейські підійшли до жінки, яка розпивала алкоголь, з нею були її чоловік і дитина. Правоохоронці попросили жінку прибрати алкоголь, вона нібито не погодилася, а її чоловік спробував за неї заступитися.

Автор відео говорить, що затриманий поводився пристойно, а поліцейські в грубій формі зажадали надати документи і, не отримавши відповіді, почали його бити. При цьому самі вони не представилися ні на прохання потерпілих, ні на вимогу свідків події. Син чоловіка кілька разів намагався вдарити правоохоронця, який напав на його батька, сумкою по голові.

Дії поліцейських перевіряють на предмет перевищення посадових повноважень.

8 липня 2018 року в київському метро на станції Контрактова площа поліцейський кийком побив людину. Між 23-річним поліцейським і 62-річним потерпілим сталася словесна перепалка через нібито некоректну поведінку поліцейського. Правоохоронцю оголошено про підозру в побоях і катуванні.

Комментарі

Останні новини