Влада Тунісу вирішила задіяти робототехніку для дотримання місцевими жителями обмежень під час епідемії коронавірусу

Влада Тунісу контролюює дотримання місцевими жителями карантинного режиму не тільки за допомогою правоохоронних патрулів, а й використовуючи автономних роботів P-Guard. Останні стежать, щоб громадяни дотримувалися правил карантину під час епідемії коронавірусу і не виходили на вулицю тільки без гострої потреби. Про це пише Independent.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роботи-патрульні були розроблені місцевою компанією Evona Robotics. Вони можуть автоматично виявляти людей, підтримувати зв'язок з центром управління і відправляти туди оповіщення про випадки порушення карантину, а також вести відеозапис з вулиць.

P-Guard здатний пересуватися по місту зі швидкістю 13 км/год "в будь-який час доби і при будь-якій погоді". У його комплектацію входять чотири інфрачервоні HD-камери, теплова камера, вбудований GPS, звукова та світлова сигналізація, а також лазерна телеметрическая система. Маршрут для робота задається оператором віддалено.

Попередження та інформаційні повідомлення жителі Тунісу отримують через попередньо записані аудіоповідомлення, а спілкування поліції з порушниками відбувається через двосторонню систему внутрішнього зв'язку робота.

На відео вище місцеві жителі пояснюють роботу, куди й навіщо вони вийшли з будинку.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Читайте також: У Панамі в період карантину чоловікам і жінкам заборонили виходити з дому в один день

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.