RU

Циклон Фані обрушився на Індію, евакуйовано 1 млн чоловік: відео видео

03.05.2019, 09:47
Скріншот з відеозапису

Потужний тропічний циклон Фані обрушився сьогодні, 3 травня, на прибережні райони східної Індії: він приніс з собою проливні дощі і пориви вітру до 200 км/год. Про це пише з посиланням на місцевих репортерів Reuters.

Як відзначають в агентстві, не дивлячись на розгул стихії, поки не було повідомлень про жертви: влада не даремно заздалегідь потурбувалася евакуацією більше 1 млн жителів небезпечних районів.

Циклон наростив силу в Бенгальській затоці, після чого приблизно о 08:00 ранку за місцевим часом дістався до узбережжя штату Одіша в центральній частині східного узбережжя країни.

На смузі до 60 км вглиб суші пориви вітру валили дерева і опори ЛЕП.

Схема: twitter.com/PIB_India:

Сезон циклонів в Індії може тривати з квітня по грудень. У цей період на прибережні міста обрушуються шторми. В останні роки технологічні досягнення допомагають владі заздалегідь прогнозувати погоду й набагато краще готуватися до негоди, ніж раніше.

У 1999 році суперциклон вдарив по узбережжю Одіші: за 30 годин загинули більше 10 000 чоловік. У 2013 році аналогічна стихія прийшла на узбережжі, але через масову евакуацію майже 1 млн осіб вдалося уникнути тисяч жертв.

Відео: OutlookMagazine, Hindustan Times, AFP, Kanak News та інші

Комментарі

Останні новини