RU

"Це тільки початок". Тихановська вважає – вчорашній страйк налякав Лукашенка: відео видео

27.10.2020, 07:54
Screenshot_1

Лідерка опозиції Білорусі в вигнанні  Світлана Тихановська  записала в Telegram новий ролик зі зверненням до жителів країни, які підтримали 26 жовтня масштабний страйк. Вона вважає, що така мирна солідарність бізнесменів, студентів, науковців, робітників та інших працівників "злякала режим".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Нижче LIGA.net  наводить текст всього звернення Тихановської.

"Дорогі білоруси! Сьогодні був важливий день.

Пенсіонери на марші захищали студентів, а студенти стояли в зчепленні за пенсіонерів. Водії блокували рух на дорогах, щоб не пропустити спецтехніку до акцій айтішників. Айтішники виходили на вулиці, щоб підтримати медиків. Медики стояли в одних колах солідарності з представниками приватного бізнесу. Приватні бізнеси закривали свої двері, щоб показати солідарність із заводами, які страйкують. А працівники заводів зупиняли свою роботу, щоб всі ми змогли жити у вільній країні.

Ця сила солідарності злякала режим. Він знову використовує репресії, тому що більше ні на що не здатний. На вас вже намагаються тиснути і звільняти. Вони думають, що так повернуть вас до роботи, і знову зможуть жити за ваш рахунок.

Але сьогодні у нас все вийшло, тому що кожен з вас проявив героїзм заради друга, колеги і земляка. Цехи заводів не запрацювали, щоб могла запрацювати ланцюгова реакція солідарності. Її вже не підірвати, не затримати і не вбити. Сьогодні був важливий день – і я вірю, що це був тільки початок".

  • Масові протести в Білорусі почалися після виборів президента 9 серпня, де ЦВК країни оголосила переможцем Олександра Лукашенка. Акції жорстоко придушуються силовиками, в країні репресії.

Комментарі

Останні новини