За словами Дональда Трамп, США "будуть співпрацювати з усіма країнами, які бажатимуть співпрацювати з нами"

Дональд Трамп, який переміг на виборах президента США, закликав усіх американців - і республіканців, і демократів - об'єднатися, щоб відродити націю і американську мрію, передає Бі-бі-сі.

"Я буду президентом для всіх американців, і це для мене дуже важливо", - заявив Трамп, виступаючи з промовою відразу після того як стало відомо про його перемогу.

Він подякував своїй сім'ї і своїм прихильникам, а також суперниці Хілларі Клінтон.

"Я тільки що отримав дзвінок від секретаря Клінтон. Він привітав нас, йдеться про нас усіх, з перемогою. Я привітав її і її сім'ю з закінченням дуже важкої кампанії", - заявив Трамп.

За його словами, його кампанія являла собою рух мільйонів "важко працюючих чоловіків і жінок". Він пообіцяв, що уряд буде служити народу США, а сам президент постарається зробити американську економіку сильнішою.

Для цього Трамп обіцяв широку програму будівництва інфраструктури США. За його словами, йдеться про будівництво доріг, тунелів, розвитку міст. Все це, за його словами, має створити робочі місця для мільйонів американців.

"Ми перешикуємо нашу націю і оновимо американську мрію", - заявив Трамп.

Він сказав також, що США "будуть співпрацювати з усіма країнами, які бажатимуть співпрацювати з нами".

"Я обіцяю, що ні підведу вас. Ми зробимо велику роботу", - підкреслив Трамп.

Трамп, який вважався аутсайдером президентської кампанії, отримав як мінімум 278 голосів вибірників. Клінтон отримала всього 218 голосів. Проекти резолюцій і рішень, які готуються і приймаються в комітетах консенсусом або шляхом голосування, потім передаються для їх остаточного затвердження на пленарних засіданнях Асамблеї.

Як правило, на пленарних засіданнях проекти резолюцій, прийняті в головних комітетах, затверджуються без істотних змін і приблизно з тими ж результатами голосування.

На даний момент Трамп  перемагає на виборах президента США, набравши вже 276 голосів вибірників за підсумками підрахунку в 40 штатах.

Читайте також: Президентські вибори в США: онлайн-хроніка битви Клінтон і Трампа

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.