RU

Сюр. Російський хор заспівав про бомбардування США в соборі видео

26.02.2019, 12:55
Фото: скріншот відео

У Ісаакієвському соборі Санкт-Петербурга під час святкового концерту 23 лютого Концертний хор Санкт-Петербурга під керівництвом диригента Володимира Бєглєцова виконав пісню Андрія Козловського "На подводной лодочке, или О зарплате военнослужащих". Про це повідомляє видання  Бумага.

У пісні, зокрема, є такі слова: "На подводной лодочке с атомным моторчиком / Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн / Пересек Атлантику и зову наводчика: / "Наводи, говорю, Петров, на город Вашингтон!".

Написана в 1980-і роки пісня прозвучала після основної програми, в якій хор виконував пісні Володимира Висоцького, Олександри Пахмутової та інших.

Раніше в Кремлі заявили, що Вашингтон неправильно зрозумів слова президента Росії Володимира Путина. Путін нібито прямо не погрожував направити російські ракети на Сполучені Штати, заявив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

20 лютого 2019 року Путін заявив, що російська армія націлена не тільки на ті країни-союзники США, які розмістять у себе комплекси ракет середньої і меншої дальності, а й на саму Америку - якщо буде така загроза.

Комментарі

Останні новини