RU

Сюр. "Повноцінний боєць ОМОНу" Лукашенко лякав міліцію Україною, фюрером і нацизмом видео

30.12.2020, 13:17
Александр Лукашенко (скриншот из видеозаписи 1 Беларусь)

Диктатор Білорусі Олександр Лукашенко зібрав сьогодні, 30 грудня, мінський загін міліції особливого призначення і військових, нагородив їх, а також розповів про певних "ляльководів" за кордоном і місцевих "прибічників-колабораціоністів", які через протести "намагаються відродити" і "героїзувати нацизм". Сюжет про це показав пропагандистський канал Бєларусь 1.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Якби люди в погонах даремно їли хліб і в ті серпневі дні здригнулися, ми сьогодні жили б в іншій країні", – повідомив він. За словами Лукашенка, "через роки" ті, хто протестують проти нього, "зрозуміють, що зробили" силовики в 2020 році.

Він запевнив їх у безкарності: "Кожен співробітник і людина в погонах має знати і розуміти, що на нашому боці закон, і що ви захищені державою".

Невизнаний більшістю демократій світу Лукашенко запевнив ОМОН і військових, що "біля наших західних і північних кордонів йде постійне нарощування військового потенціалу", додавши, немов це щось екстраординарне, що в Польщі та країнах Балтії "регулярно проводять навчання війська НАТО".

Читайте також: Глава КДБ Білорусі процитував Путіна: пообіцяв "мочити в сортирах" противників Лукашенка

Він підкреслив, що "ніяким майданам у Білорусі не бувати", знову згадавши "ситуацію у наших південних сусідів" і нарікаючи на "радикалів" -протестувальників. "Ми вже з вами бачили таких у кадрах німецької кінохроніки, захоплено марширують з БЧБ-прапорами і портретами фюрера", – лякав він силовиків.

Під кінець церемонії омонівці вручили Лукашенку чорний берет "за особливі заслуги": "Тепер ви повноцінний боєць ОМОНу", – сказали йому.

Читайте також: У Білорусі і Аргентині починають колоти російський "Спутнік"

Відео: 1 Бєларусь, TUT.by

Комментарі

Останні новини