RU

Сучасного "Робінзона" насильно повернули до людей через 30 років видео

26.06.2018, 17:24
Масафумі Нагасакі (фото - скріншот з відео)

Японський відлюдник Масафумі Нагасакі (Masafumi Nagasaki) близько 30-ти років жив на острові на самоті голяка перед тим, як його насильно повернули в цивілізацію. Про це повідомляє The Mirror.

Згідно з повідомленням, 82-річний Нагасакі жив на безлюдному острові Сотопанарі в архіпелазі Рюкю з 1989 року, не маючи запальнички, продуктів, одягу і засобів зв'язку з навколишнім світом.

"Все, що мені потрібно, я можу знайти тут, більше мені нічого не треба. Я хочу піти з життя тут, нікого не турбуючи, під час тайфуну", - говорить він.

Відзначається, що кожен його день починався зі спорту і прибирання пляжу.

Він захворів на грип і місцева влада відвезла з острова. Зараз він живе в будинку для літніх людей в місті Ісігакі, розташованому за 60 кілометрів від його острова Сотопанарі. Самітнику заборонили повертатися на острів через слабке здоров'я.

Про його колишнє життя відомо мало: у нього були дружина і двоє дітей, він працював фотографом і утримував хостесс-бар. Одного разу він вирішив втекти з міста, хоча планував провести на острові не більше двох років.

Через любов до природи Нагасакі не їв м'ясо, рибу і яйця черепах.

"Я бачив, як черепашата вилуплюються і повзуть до моря. Кожен раз у мене виступали мурашки, і я думав, яке прекрасне життя", - пояснює він.

Комментарі

Останні новини