RU

Шостий день протестів проти заборони абортів у Польщі – заблокували дороги: відео видео

27.10.2020, 15:39
Протесты в Польше (фото - Maciej Kulczynski_EPA)

У польських містах шостий день поспіль не вщухають протестні акції проти рішення Конституційного суду про майже повну заборону абортів. На цей раз учасники протестів почали блокувати дороги, повідомляє місцеве видання Onet.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Протестувальники перекрили головні вулиці і центри великих польських міст, а також основні транспортні розв'язки. Першими заблокували дороги учасники мітингів у місті Закопане, пізніше до них приєдналася столиця та інші міста.

Багато протестувальників вийшли з плакатами "Хотів би я скасувати свій уряд". Нагадаємо, що Конституційний суд Польщі заборонив переривати вагітність при наявності у плода серйозних відхилень у розвитку.

При цьому, саме рішення суду досі опубліковане не було. Згідно із законом, такі рішення публікуються в день їхнього прийняття в Jourmal of Laws і тоді ж набувають чинності. Поки цього не сталося – правових наслідків вони не мають.

  • 22 жовтня 2020 року Конституційний суд Польщі ухвалив рішення заборонити аборти в разі, якщо у плода є серйозні порушення в розвитку. Того ж дня в країні почалися протести.

  • 23 жовтня протестувальників стало більше, почалися зіткнення із силовиками – відео.

Комментарі

Останні новини