RU

"Що з вами таке?" Арнольду Шварценеггеру стало соромно за Трампа видео

17.07.2018, 13:02
Арнольд Шварценеггер (фото - Getty Images)

Американський президент Дональд Трамп на вчорашній спільній прес-конференції з російським лідером Володимиром Путіним виглядав "м'якотілим" і таким, який "ще й автограф попросить" біля геополітичного супротивника. Це враження про господаря Білого дому склалося у кіноактора Арнольда Шварценеггера: він його озвучив у відеозверненні до президента США в соцмережах.

Екс-губернатор Каліфорнії повідомив Трампу, що дивився його прес-конференцію з Путіним, і це видовище, за словами "термінатора", виглядало ганебно.

"Ви стояли там, немов дрібна розкисла макаронина, як маленький хлопчик-фанат (Путіна). Я маю на увазі, що задавався питанням - коли ж ви вже попросите у нього автограф, селфі або щось подібне", - роздратовано повідомив Шварценеггер.

Тема дня. Чим закінчилася зустріч Трампа і Путіна: найголовніше

За словами кіноактора, Трамп "буквально зрадив розвідку США, нашу систему правосуддя і, що найгірше, нашу країну" на цій прес-конференції.

"Ви - президент США, вам не слід цього робити. Що з вами таке?" - запитав Шварценеггер.

Він також поскаржився на те, що з Білого дому пішла "сила волі", яка була властива адміністрації Рональда Рейгана, і в кінці звернення важко зітхнув.

Читайте думка: Чи варто було Трампу заради зустрічі з Путіним гробити свою репутацію

16 липня 2018 року в Гельсінкі відбулася двогодинна зустріч тет-а-тет Трампа і Путіна. LIGA.net вела детальну хроніку цієї події.

Раніше сенатор-республіканець Джон Маккейн назвав виступ Трамп в Гельсінкі "одним з найганебніших виступів президентів США в історії", а саму зустріч назвав "трагічною помилкою" Вашингтона.

Комментарі

Останні новини