RU

Російська пропагандистка зламала руку в ефірі токшоу про окупацію Криму: відео видео

29.03.2021, 21:27
Катерина Стриженова (скриншот відео)

Ведуча російського пропагандистського "Першого каналу" Катерина Стриженова під час прямого ефіру токшоу, на якому обговорювали нещодавню заяву про Крим міністра з питань тимчасово окупованих територій України  Олексія Резнікова, впала і зламала руку. Про це своїм колегам із поширення кремлівської пропаганди з Газети.ру розповів співведучий Стриженової Руслан Осташко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За його словами, в студії була напружена атмосфера. Падіння колеги він пояснив тим, що "вона часто дуже близько до серця все сприймає, мабуть, так сталося і цього разу, вона задумалася, оступилася і впала". Зараз Стриженова знаходиться в лікарні.

У минулому ефірі програми "Врємя покажет" обговорювали нещодавню заяву Рєзнікова. Він сказав, що громадян Росії, яких завезли в окупований Крим, "видворять", коли півострів повернеться під контроль України. Також обговорювали тему Голодомору.

"Рівень емоцій був високий, наприкінці блоку деякі експерти стали говорити про те, що нам – Росії – треба просити вибачення за свої гріхи перед іншими народами і країнами й покаятися", – пояснив Осташко.

Перед падінням пропагандистка сказала: "Ви нам запропонували покаятися, розділити ці поняття і те, що від голоду страждали лише на Україні. Ми бачимо, як ви це робите. Така політика. За що ще ми повинні покаятися – після реклами".

  • Раніше, відповідаючи на питання про "перспективи" росіян, які незаконно прибули до Криму, Рєзніков сказав: "Що стосується долі цих людей, яких завезли. Вони не громадяни України, вони приїхали або добровільно, або насильно... Я не люблю слово "депортація", воно несе дух сталінського режиму. Але українським законодавством передбачено видворення з країни".
  • У нелегітимній Держдумі РФ закликали оголосити його в розшук.

Комментарі

Останні новини