RU

Протести проти карантину в Берліні: поліція застосувала водомети, є поранені – відео видео

18.11.2020, 20:19
w_56505881

Німецька поліція застосувала водомети і перцеві балончики для розгону тисяч протестувальників, незадоволених карантинними обмеженнями через COVID-19 в Німеччині. Про це повідомляє Reuters.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Агентство повідомляє, що демонстранти біля Бранденбурзьких воріт закидали силовиків пляшками і димовими шашками – затримано 190 осіб, дев'ять співробітників поліції поранено.

Зазначається, що протестувальники виступають проти поправки, розробленої урядом канцлера  Ангели Меркель. Прийняті поправки покликані узгодити умови, за якими чинності набувають обмеження у разі чергових спалахів коронавірусу.

Reuters зазначає, що мета поправки – запобігти ймовірному юридичному оскарженню заходів, прийнятих федеральним урядом.

Деякі протестувальники тримали плакати з такими гаслами, як "Зупиніть брехню про пандемію коронавірусу" і "Ні примусовій вакцинації".

  • 28 жовтня  повідомлялося, що в Німеччині з 2 листопада на місяць закриються всі підприємства дозвілля, ресторани, кафе і більшість підприємств сфери обслуговування. Соціальні контакти громадян мають бути зведені до абсолютного мінімуму.
  • 29 жовтня Меркель  заявила про підготовку до вакцинації від COVID-19 у країні.
  • 16 листопада пропозиції уряду Німеччини щодо посилення норм нинішнього так званого "м'якого локдауну" не знайшли підтримки з боку більшості прем'єр-міністрів федеральних земель.

Комментарі

Останні новини