RU

Повені в Китаї призвели до зсувів і загибелі сотень людей видео

05.07.2016, 16:12
Фото: ЕРА
Сильні повені в південних і центральних районах Китаю стали причиною загибелі декількох сотень і евакуації сотень тисяч чоловік. Небувалий рівень опадів в провінціях Гуансі, Хунань, Хубей, Сичуань і Хенань привів до затоплення десятків тисяч будинків і до селевих зсувів, повідомляє Euronews.

За інформацією китайської влади, стихія стала причиною евакуації 726 тисяч осіб. Вийшла з берегів річка Ронг, затопивши округ Лючжоу, де проживають понад 3,5 млн осіб.

У провінції Хунань найсильніші дощі в ніч з неділі на понеділок викликали потужні грязьові потоки. У міському окрузі Хуайхуа щонайменше одна людина загинула, затоплено понад 3,5 тисячі гектарів сільськогосподарських земель.

У центральній провінції Хубей, через яку протікає річка Янцзи, влада намагається розчистити затоплених територій і зміцненню берегів річки.

У червні щонайменше 35 людей загинули і понад 19 зникли безвісти в результаті повеней і зсувів на острові Ява в Індонезії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини