Операція з примусу гамбійського президента Джамме, який програв вибори, до передачі влади наступнику зараз на паузі - йдуть останні переговори

В інтернеті мирні жителі виклали зафіксовані на відео переміщення сенегальської бронетехніки і військовослужбовців перед початком операції з примусу екс-президента Гамбії Ях'ї Джамме, який програв вибори, до передачі влади його наступникові Адаму Барроу.

На відео можна побачити передислокацію дорогої колісної бронетехніки і армійського автотранспорту ЗС Сенегалу, при цьому в примітці говориться, що "війська займають позиції на кордоні".

19 січня 2017 армія Сенегалу оголосила про початок вторгнення в Гамбію, щоб забезпечити передачу влади Адаму Барроу, який переміг на президентських виборах в цій країні. ЗС Сенегалу налічують близько 20 тисяч солдатів, тоді як армія Гамбії майже вдесятеро менше. Разом з Сенегалом війська мають намір відправити Нігерія і Гана. Військові вже перейшли кордон, однак зараз їх просування до столиці Гамбії призупинено заради переговорів.

Джамме, який правив країною з 1994 року, раніше оголосив режим надзвичайного стану.

Військова інтервенція відбувається на тлі рішення Радбезу ООН підтримати вторгнення Сенегалу в Гамбію. Резолюція організації засуджує відмову Джамме скласти повноваження і передати пост легітимному Барроу.

Переміщення сенегальських військ перед вторгненням в Гамбію:відео

Читайте також: У МЗС попереджають українців про небезпеку поїздок до Гамбії

Відео: The Fatu Network / Ma DailyGist

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги: Гамбія
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.