RU

Переговори з ЄС нічого не дали. Valneva пропонує свою антиковід-вакцину країнам видео

21.04.2021, 12:09
Вакцина-кандидат VLA2001 от Valneva (скриншот из видеозаписи)

Біотех-компанія Valneva, яка незабаром почне заключну фазу клінічних випробувань своєї вакцини-кандидата проти коронавірусу, розчарувалася в переговорах із владою ЄС і пропонує всім зацікавленим країнам двосторонні контракти на майбутні постачання. Про це йдеться в пресрелізі французької компанії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Valneva повідомляла в січні про "просунуту" стадію розпочатих ще влітку-восени 2020 року переговорів із Єврокомісією, але зараз уточнила: "Витративши багато часу і зусиль, ми не добилися значного прогресу і ще не уклали угоду про постачання".

За словами гендиректора Valneva Томаса Лінгельбаха, "тому зараз ми зосереджуємо наші зусилля на тих державах-членах ЄС та зацікавлених сторонах поза ЄС, які хотіли б включити нашу розробку до своєї стратегії вакцинації".

Читайте також: Що відбувається після однієї дози вакцини CoviShield

Фаза I/II клінічних випробувань проводилася в Британії: 6 квітня оголошено про її успіх. Йде набір добровольців на заключну фазу III, яка почнеться із дня на день. Восени компанія збирається подати документи на реєстрацію вакцини.

ДОВІДКА. VLA2001 – вакцина-кандидат на основі інактивованих ("убитих") пропіолактоном частинок коронавірусу SARS-CoV-2 в поєднанні з двома підсилювачами імунних реакцій – певною комбінацією cульфата алюмінію-калію і CpG 1018. Виробляється за технологією, яку Valneva використовувала для створення Ixiaro, успішної вакцини проти японського енцефаліту. Препарат можна зберігати при температурі 2-8°С. Схема вакцинації: дві дози внутрішньом'язово з інтервалом у три тижні.

У Valneva є угода з владою Британії про виробництво вакцини на власному підприємстві в Лівінгстоні (Шотландія); офіційний Лондон попередньо замовив 100 млн доз.

Читайте також: Степанов: Ковід-вакцинація провалена майже у всьому світі, експортерам плювати на контракти

Комментарі

Останні новини