RU

Північна Корея показала, що зробить з Америкою ядерний удар видео

05.02.2013, 14:24
a5c7fd07130dd872428a835fa70816ad.jpg
Північнокорейський державний портал Uriminzokkiri опублікував пропагандистський відеоролик наслідків передбачуваного ракетного удару по американському мегаполісу, що нагадує Нью-Йорк.

Ролик з'явився на YouTube 2 лютого. Відео розповідає про сон або мрію молодої людини, яка виявляється на борту корейського космічного корабля і облітає навколо Землі. Запуск в ролику здійснено за допомогою ракети "Инха-3", яка в 2012-му вивела на орбіту північнокорейський супутник. Головний герой розглядає країни з космосу, бачачи усміхнених корейців, переміщується у бік США, де видно руїни великого мегаполіса, палаючі хмарочоси і хмари диму.

Над містом з'являється прапор США, на екрані - напис "Десь в США піднімаються чорні клуби диму". Автори ролика уточнюють - це горить "гніздо розпусти".

В кінці запису головний герой висловлює впевненість, що його мрії "обов'язково збудуться". "Ніхто не зможе зупинити людей, які марширують до остаточної перемоги", - йдеться у висновку ролика. Міжнародне співтовариство підозрює, що КНДР готується до проведення ядерних випробувань.

Відео: Youtube

За матеріалами lenta.ru

Комментарі

Останні новини