RU

Нове звернення Тихановської: Я готова стати національним лідером - відео видео

17.08.2020, 09:38
Screenshot_1

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська, яка була головним опонентом президента РБ Олександра Лукашенка на минулих виборах, записала відеозвернення про те, що не збиралася бути політиком, проте "доля розпорядилася так" - і вона готова стати національним лідером.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"У мене немає і не було ілюзій щодо своєї політичної кар'єри. Я не хотіла бути політиком, але доля розпорядилася так, що я опинилася на передній лінії протистояння зі свавіллям і несправедливістю. Доля і ви, які повірили в мене, які дали мені сили. Зараз кожну хвилину я захоплююся вашою мужністю, вашої самоорганізацією і тим, які ви всі сильні і світлі", - говорить вона на відео.

"Ви віддали мені свої голоси, я дуже це ціную, я абсолютно точно знаю, чому ви це зробили. Ми всі хочемо вийти з цього нескінченного кола, в якому опинилися 26 років тому. Я готова прийняти на себе відповідальність і виступити зараз національним лідером, щоб країна заспокоїлася, увійшла в нормальний ритм, щоб ми звільнили всіх політв'язнів і в найкоротші терміни підготували законодавчу базу і умови для організації нових президентських виборів", - додала Тихановська.

Читайте також: Анонс на 17 серпня. Що опозиція в Білорусі задумала на сьогодні

За її словами, за минулі місяці "стало абсолютно очевидним для всього світу", що білоруси - це люди, які вміють самоорганізовуватися, приймати правильні рішення і здатні постояти за себе і за своїх близьких.

"Але найголовніше, що це усвідомили ми самі. Це те усвідомлення, якого нам не вистачало довгі роки. Білоруси сьогодні проявляють чудеса героїзму, солідарності, порядності. Кожного разу ми демонструємо світу свою відданість ідеям ненасильницького опору, і цим ми доводимо, що правда не на боці сили і зброї, правда - на боці сили духу, чесності, порядності і відваги", - заявила вона.

Комментарі

Останні новини