RU

Навальний випустив розслідування про "палац Путіна" за $3,5 млрд – відео видео

19.01.2021, 18:23
Імовірний палац Путіна (Скриншот – відео "Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря")

Президент Росії  Володимир Путін через підставних осіб став власником палацу в Краснодарському краї загальною площею 68 гектарів. Його вартість нібито становить майже 100 млрд рублів ($3,5 млрд). Про це повідомляється в розслідуванні Фонду боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

У розслідуванні розповідається ймовірна історія будівництва палацу, а також показано його інтер'єри, види і вірогідні корупційні схеми, за рахунок яких велося фінансування будівництва.

Навальний випустив розслідування про "палац Путіна" за $3,5 млрд – відео

Вірогідний палац Путіна (Скриншот відео – Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря)

У матеріалі повідомляється, що на території володінь Путіна є свій порт, театр, льодовий палац, підземний тунель, церква, казино, прикордонний пункт.

Людям, які працюють там, не можна носити з собою навіть простий мобільний телефон із камерою, машини, що приїжджають, оглядають на КПП, обшукують багажники і бардачки, йдеться в розслідуванні.

Навальний випустив розслідування про "палац Путіна" за $3,5 млрд – відео

Загальна площа території палацу Путіна, а також "буферної зони" ФСБ (Скриншот із відео)

Крім цього, стверджується, що палац оточує "буферна зона" площею 7000 гектарів, що належить ФСБ. Над її територією введено безпольотну зону.

  • 14 грудня було опубліковано розслідування The Insider, Bellingcat, CNN і Der Spiegel. У ньому йшлося про те, що Навального отруїли вісім працівників ФСБ, які систематично супроводжували його під час поїздок. Пізніше Навальний опублікував запис телефонної розмови з людиною, яку назвав співробітником ФСБ Кудрявцевим. На записі співрозмовник Навального підтверджує, що допомагав знищити свідчення отруєння опозиціонера.
  • 17 січня 2021 року Навальний повернувся в Росію і був затриманий в аеропорту Шереметьєво. Його звинувачують у порушенні режиму умовного звільнення.
  • Раніше вчора його заарештували на 30 діб.

Читайте також: "Негайно звільніть Навального". У Байдена відреагували на арешт опозиціонера

Комментарі

Останні новини