RU

На військовому параді в КНДР показали "найпотужнішу зброю, яка підкорить світ" – фото видео

15.01.2021, 07:25
Фото: ЕРА

Північна Корея провела військовий парад на честь восьмого з'їзду Трудової партії Кореї, першого майже за п'ять років, на якому показала стратегічні балістичні ракети підводного базування – або те, що було так представлено. Про це йдеться в повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Парад пройшов на площі імені Кім Ір Сена в столиці Пхеньяні. Був присутній і місцевий диктатор Кім Чен Ин, одягнений в шкіряне пальто і хутряну шапку.

Ось як ЦТАК пише про це: "Привітання "Ура!" Для Кім Чен Ина і вигуки "Кім Чен Ин!" І "Відданний захист!" потрясли небо й землю, а феєрверки яскраво прикрасили нічне небо. Він тепло помахав у відповідь масам, що захоплено вітали. Діти піднесли пахучі квіти йому та керівникам партії, уряду і збройних сил. <...> Після закінчення параду знову був феєрверк. Верховний лідер тепло помахав у відповідь натовпу, який захоплено аплодував".

Читайте також: Кім Чен Ин визнав провал п'ятирічного економічного плану Північної Кореї

Рупор пропаганди КНДР назвав ракети Pukguksong-5 "найпотужнішою зброєю в світі, яка підкорить світ за допомогою наших посилених військових технологій і підводної стратегії". За даними аналітиків, Пхеньян намагається створити підводний човен, який зможе нести такі ракети.

Інша показане озброєння було схоже на модифіковану версію російських балістичних ракет малої дальності "Іскандер".

Цього разу КНДР не провела площею установки міжконтинентальних балістичних ракет..

Відео: Arirang News

Комментарі

Останні новини