RU

Миша не проскочить: як охороняють Ина на зустрічі з Іном - відео видео

27.04.2018, 11:39
Охрана Ким Чен Ына Фото: Flickr Republic of Korea

Лідера КНДР Кім Чен Ина під час його сьогоднішньої історичної зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном в демілітаризованій зоні супроводжує більше десятка охоронців. Про це пише інформагентство Agence France-Presse.

Як зазначає ЗМІ, бодігарди керівника Північної Кореї "ретельно відібрані за їх фізичною формою, навичками стрільби, бойових мистецтв і навіть зовнішності".

Чоловіки в однакових костюмах з біло-синіми краватками оточили Ина з усіх боків, коли той підходив до демаркаційної лінії для історичного рукостискання з південнокорейським колегою. Кишені у деяких охоронців були опуклими, ймовірно, череззброю, яка містилася в них.

Коли ж лідер КНДР після ранкових переговорів з Іном сів у свій Mercedes, охоронці оточили автомобіль, сформувавши живий щит, і підтюпцем супроводжували його.

Фото: Flickr Republic of Korea

Сьогодні, 27 квітня, в демілітаризованій зоні, що розділяє Північну і Південну Кореї, почалися перші офіційні переговори нинішніх лідерів двох країн - Кім Чен Ина і Мун Чже Іна. Це третій в історії міжкорейський саміт, два попередніх відбулися в 2000 і 2007 роках.

Дивіться також: Кім Чен Ин не за планом повів президента південців в КНДР: фото

Відео: YouTube / Straits Times

Комментарі

Останні новини