RU

Макрон про рукостискання з Трампом: Це момент істини видео

29.05.2017, 10:45
Дональд Трамп і Емманюель Макрон (фото - EPA)

Президент Франції Емманюель Макрон назвав своє жорстке рукостискання з лідером США Дональдом Трампом минулого четверга в Брюсселі "моментом істини". Про це глава П'ятої республіки заявив в інтерв'ю французькому виданню Journal du Dimanche.

"Моє рукостискання з ним - це не просто так, це не альфа і омега політики, це момент істини", - сказав Макрон.

За словами французького лідера, і Трамп, і президенти Туреччини і Росії "дивляться на відносини з іншими з точки зору сили", проте його це "не турбує".

Макрон також зазначив, що рукостисканням хотів продемонструвати президенту США небажання йти "на невеликі поступки, навіть символічні".

Перша зустріч Трампа і Макрона відбулася в Брюсселі 25 травня, напередодні саміту НАТО. На фотографіях їх рукостискання, що тривало кілька секунд, видно, що президенти стиснули один одному руки досить сильно, пильно дивлячись в очі візаві. Перервати цей дружній жест вирішив Трамп, першим розтиснути пальці своєї руки.

28 травня 2017 року повідомлялося, що Макрон має намір вести з президентом РФ Володимиром Путіним в ході майбутньої зустрічі "вимогливий діалог".

Відео: YouTube / Bloomberg Politics

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини