RU

Картель увірвався до мексиканського міста: 21 людину вбито видео

02.12.2019, 17:56
Урядові будівлі були обстріляні бойовиками (Фото: скріншот з відео)

21 людина загинула в результаті перестрілок 30 листопада та 1 грудня між підозрюваними членами наркокартелю і силами безпеки в містечку Вілья Уніон недалеко від кордону з Техасом. Про це передає Fox News.

Видання повідомляє, що колона вантажівок з підозрюваними членами наркокартелю увірвалася в місто, вони напали на офіси місцевої влади, спровокувавши відповідну реакцію. У годинній перестрілці десять імовірних членів картелю і четверо поліцейських були вбиті, а на наступний день влада доповіла про те, що сили безпеки ліквідували ще сімох, таким чином загальна кількість жертв склала 21.

Губернатор штату Коауїла повідомив місцевим ЗМІ, що кілька муніципальних працівників пропали безвісти. Також стало відомо, що поліція визначила 14 автомобілів, задіяних в нападі, і конфіскувала багато зброї.

Сили безпеки залишаться в місті на кілька днів, щоб відновити порядок. Вілья Уніон знаходиться приблизно в 12 милях від місця, де картель в 2011 році вбив близько 70 осіб.

У п'ятницю, за день до перестрілки, президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор, після слів Дональда Трампа про те, що він збирається призначити мексиканські наркокартелі терористичними організаціями, заявив, що не сприймає ніякого іноземного втручання в справи Мексики для боротьби зі злочинними угрупованнями.


Читайте також: Поле битви - Мексика. Історія війни за наркотики і гроші

Комментарі

Останні новини