RU

Ісландія запустила сайт, через який можна покричати в красивих місцях - відео видео

16.07.2020, 16:03
Скриншот сайта lookslikeyouneediceland

Міністерство туризму Ісландії запустило сайт  lookslikeyouneediceland, на якому користувач може записати свій крик на тлі звуків віддалених місць острова. Пізніше ці крики відтворять через колонки у цих локаціях.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Щоб записати свій крик, спочатку необхідно вибрати локацію (зараз їх  сім). Потім слід натиснути на значок мікрофона, під яким написано "Будь ласка, кричіть відповідально. Світ слухає", і погорлати.

Ісландія запустила сайт, через який можна покричати в красивих місцях - відео

Якщо ж кричати не хочеться, то можна просто в прямому ефірі послухати звуки Ісландії, які періодично розбавляються криком людей з інших куточків світу.

У Мінтуризму Ісландії пояснюють, що крик - це психотерапевтичний спосіб звільнити стримувані емоції, які могли в надлишку накопичитися в 2020-му році.

У цьому році ви багато пережили, і, схоже, вам необхідне ідеальне місце, щоб позбутися від розчарувань. Величезне і недоторкане місце. Схоже, вам потрібна Ісландія. Запишіть свій крик, і ми випустимо його в красиві відкриті простори Ісландії, - заманюють покричати на водоспади автори сайту.

Ісландія  поки залишається закритою для українців через пандемію коронавірусу. Однак сьогодні відкрила кордони Болгарія: в країну можна в'їхати без проходження карантину або здачі тесту на COVID-19.

Читайте також: Список на 16 липня: в які країни і з чим вас впустять, а що заборонено в Україні

Відео - Inspired by Iceland/YouTube

Комментарі

Останні новини