RU

Грета Тунберг з'явилася на брифінгу ВООЗ з вакцин та розкритикувала багаті країни: відео видео

20.04.2021, 07:27
Грета Тунберг (фото – ЕРА)

Кліматична активістка Грета Тунберг розкритикувала багаті країни за те, що ті забезпечили щепленнями від коронавірусу тільки своїх громадян, а не групи ризику в усьому світі. Підліток пожертвувала €100 000 зі свого благодійного фонду проєкту COVAX, щоб допомогти закупити вакцини для нужденних і бідних країн, про що повідомила в Twitter.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Приблизно кожен четвертий в країнах з високим рівнем доходів отримав дозу від COVID-19 порівняно з однією з більш ніж 500 осіб в країнах з низьким рівнем доходів, пише вона.

Тунберг запросили взяти участь в брифінгу Всесвітньої організації охорони здоров'я, де вона заявила, що "абсолютно неетично", коли в багатьох країнах вже вакцинують молодих і здорових людей, тоді як у багатьох менш розвинених країнах вакцина недоступна навіть для груп ризику.

Пост в Twitter

Вона заявила, що є прямий зв'язок між пандемією і тим, як людство руйнує навколишнє середовище. За її словами, "ми самі створюємо ідеальні умови для того, щоб хвороби передавалися від однієї тварини до іншої і до нас".

Читайте також: Оцінено імунні відповіді після однієї дози вакцини CoviShield

Коментар 18-річної шведської екоактивістки зроблений на тлі заяви ВООЗ про те, що за минулий тиждень в світі тільки офіційно заразилися "короною" ~5,2 млн осіб, що є найбільшим щотижневим показником за час пандемії, а смертність зростає п'ятий тиждень поспіль.

Вона уточнила, що гроші надходять в її фонд від нагород, призів і гонорарів за книжки, а вона сама не отримує кошти за свій активізм і не цікавиться благодійністю.

Читайте також: Reuters: У великій канадській провінції розширюють застосування вакцини Oxford-AstraZeneca

Комментарі

Останні новини