RU

"Геть з Грузії!" Ведучого росТВ Познера закидали яйцями: йому довелося відлетіти – відео видео

01.04.2021, 10:21
Володимир Познер (скриншот з відеозапису)

Увечері 31 березня в Тбілісі спалахнув протест через приїзд російського телеведучого Володимира Познера, який збирався відзначити там день народження: його готель закидали яйцями, після чого 87-річний працівник росЗМІ вирішив виїхати з країни. Про це пише сайт місцевого каналу Руставі-2.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Разом з Познером в Грузію приїхали до півсотні його друзів і колег.

Люди на акції, як громадські активісти, так і представники опозиції, були обурені, що в країну пустили людину, якиа "виправдовує російську окупацію". При цьому в МВС Грузії заявили, що Познер законно в'їхав в країну, так як має громадянство США.

На Ехо Кавказу нагадали, що в 2010-му, через два роки після війни 08.08.08, він сказав: "(Саакашвілі) помилився. Американці не допомогли, і Росія відповіла. Це було військове вторгнення з боку Грузії, в результаті чого Грузія втратила Абхазію назавжди. Більше Абхазія ніколи не буде частиною Грузії".

ДОВІДКА. У серпні 2008 року Росія вторглася в Грузію і окупувала частину її території, скориставшись сепаратистськими настроями в Південній Осетії і Абхазії.

Вранці 1 квітня стало відомо, що святкування дня народження не буде: російський ведучий разом з деякими гостями в супроводі поліції виїхав з готелю в інший. Автобус також закидали яйцями, написавши на асфальті "Геть з Грузії!". Пізніше він полетів з Тбілісі чартером.

Оскільки Познер і його гості порушили антикоронавірусну комендантську годину, готель оштрафували на 10 000 ларі (~ $3000), а присутніх – нібито на 2000 ларі.

Читайте також: Русофобія, агресія і слабка влада: як в росЗМІ виглядає Україна – ІМІ

Комментарі

Останні новини